MediaSfera
Foto: Pixabay
Srpska sekcija Udruzenja frankofonih novinara poziva vas na debatu „Građanski pokreti i inicijative u medijima“ koja ce biti odrzana u petak, 22. marta u Francuskom institutu s početkom u 18 sati.
Koliko mediji u celom svetu pokrivaju građanske pokrete i inicijative, da li revnosnije prenose takve događaje iz drugih sredina nego iz svoje, šta učiniti da bi medijska pokrivenosti ovakvih događaja bila bolja, samo su neka od pitanja o kojima će se raspravljati.
Učestvuju novinari: Vukašin Obradović, bivši predsednik Nezavinsog udruženja novinara Srbije, Aleksandra Ajdanić, Data novinar, Aleksandra Ranković, osnivač produkcije Timeline i i novinarka na povremenom radu u sajber prostoru, Velimir Ilić, dugogodišnji novinar i urednik u listovima Borba, Naša Borba, Blic i agenciji FoNet.
Moderator je Boško Čolak-Antić, a diskusija ce biti otvorena i za publiku.
Pozivamo vas da dođe i da učestvujete u debati.
Dodaj komentar