Događaji Preporučujemo

Produžena izložba “Beogradske priče” foto grupe “Moj Beograd dušu ima”

MediaSfera

 

Izložba „Beogradske priče“ fejsbuk grupe „Moj Beograd dušu ima“ u KomBank Art Holu (u zgradi “Politika”, Trg Politika 1) produžena je zbog velikog interesovanja do 25. avgusta.
Ova grupa već godinama okuplja fotografe amatere koji svojim foto-aparatima beleže najlepše trenutke života našeg grada, čuvaju od zaborava fasade koje polako nestaju pod naletom modernizacije.

 

Ovo je njihova šesta izložba. Preko dvadeset izlagača na 66 fotografija ispričali su isto toliko priča. Svaka fotografija je priča za sebe, potvrda da svaki deo grada zaslužuje da mu se otkrije makar parče duše, koju mu daruju njegovi žitelјi

 

-Naša grupa okuplja ljude koji vole i poštuju Beograd i koji tu svoju ljubav nesebično dele sa drugima.  Svojim fotografijama svakodnevno sa ponosom predstavljamo naš Beograd, njegove ulice ljude, znamenitosti i puno detalja koji naš grad čine onim što jeste –  grad sa dušom. Ova izlozba je naš doprinos da svima pokažemo koliko volimo  naš grad i da sa ponosom kažemo: “Moj Beograd dušu ima”, poručuje Miodrag Mića Grujić osnivač grupe “Moj Beograd dušu ima”.

 

Na izložbi u galeriji KomBank Art hol izlažu:  Aleksandar Jočić, Anita Gavrić, Miodrag Grujić, Đorđe Čolaković, Aleksandar Matić, Dragan Malešević, Slobodan Petrović, Slavica Milosavljević, Vesna Mikić-Jakovljević, Milinko Radosavljević, Nadica Gavrilović, Miroslav Mlinar, Ina Vukadinović, Dragan Pavlović, Nadežda Škorić, Snežana Aleksić, Dejana Đorđević, Teodora Stošić, Luka Jovanović, Sanja Ratković, Bojana Nešić, Zorica S. Križan, Hamdija Doksan.

 

Izložba „Beogradske priče“ foto grupe „Moj Beograd dušu ima“ otvorena je 5. jula.
KLEOS

Meni su rekli da vi postojite

Nož Marine R.

Umetnost putovanja II

Kategorije

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .