Događaji Preporučujemo

KomBank Art Hol: Šesta izložba foto grupe „Moj Beograd dušu ima“

MediaSfera

 

Fejsbuk grupa „Moj Beograd dušu ima“ 5. jula u 19 časova svečano otvara šestu izložbu grupe u galeriji KomBank Art hol, u zgradi “Politika”, Trg Politika 1.
 

-Naša grupa okuplja ljude koji vole i poštuju Beograd i koji tu svoju ljubav nesebično dele sa drugima.  Svojim fotografijama svakodnevno sa ponosom predstavljamo nas Beograd, njegove ulice ljude, znamenitosti i puno detalja koji naš grad čine onim što jeste –  grad sa dušom. Ova izlozba je naš doprinos da svima pokažemo koliko volimo  naš grad i da sa ponosom kažemo: “Moj Beograd dušu ima”, poručuje Miodrag Mića Grujić osnivač grupe “Moj Beograd dušu ima”.

 

Fejsbuk grupa “Moj Beograd dušu ima” osnovana pre sedam godina broji 44.596  članova koji svakodnevno objavljuju veliki broj fotografija o Beogradu, njegovim stanovnicima i događajima. Ova grupa predstavlja svojevrstan prozor u svet, ali i nostalgičnu sponu Beograda sa članovima koji žive rasuti po celom svetu.

 

Na izložbi u galeriji KomBank Art hol izlažu:  Aleksandar Jočić, Anita Gavrić, Miodrag Grujić, Đorđe Čolaković, Aleksandar Matić, Dragan Malešević, Slobodan Petrović, Slavica Milosavljević, Vesna Mikić-Jakovljević, Milinko Radosavljević, Nadica Gavrilović, Miroslav Mlinar, Ina Vukadinović, Dragan Pavlović, Nadežda Škorić, Snežana Aleksić, Dejana Đorđević, Teodora Stošić, Luka Jovanović, Sanja Ratković, Bojana Nešić, Zorica Križan, Hamdija Doksan.

 

Izložba će biti otvorena do 26. jula.
KLEOS

Meni su rekli da vi postojite

Nož Marine R.

Umetnost putovanja II

Kategorije

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .